HISWA bestuur

HISWA-RECRON bestuur

HISWA-RECRON bestuur

Peter Brussel

Algemeen voorzitter
p.brussel@hiswa.nl

Cees Slager

Vicevoorzitter
c.slager@molecaten.nl

Willemieke de Waal

de Kennemer Duincampings
w.dewaal@kennemerduincampings.nl

Ronald van Enkhuizen

Gebr. Van Enkhuizen STD
ronald@noordkaper.com

Marie-Jeanine Oostdijk

Elly Oostdijk Recreatie
mj.oostdijk@gmail.com

Alexander Jonkers

Jonkers Yachts BV
a.jonkers@jonkers.org

Riné van Dingstee

Recreatiecentra Nederland
r.vandingstee@rcn.nl

Jan IJben

Ottenhome Heeg B.V.
jan@ottenhomeheeg.nl

Jeroen Kassing

Huski Reizen
jeroen@huski.nl
Lid worden?

Aanmelden als HISWA-RECRON lid

HISWA-RECRON ondersteunt, verbindt en promoot haar leden. Als ondernemersorganisatie behartigen we de (collectieve) belangen van de aangesloten bedrijven in de watersport en recreatie. Op regionaal, landelijk en internationaal niveau.

Als lid van HISWA-RECRON heb je een streepje voor op andere ondernemers. Je onderscheidt je door middel van kwaliteit, betrouwbaarheid en goede voorwaarden. Kortingen, onbeperkt gebruik van onze kennisbank, een ondernemershelpdesk en toegang tot veel bijeenkomsten en evenementen: dat zijn in het kort de voordelen van het lidmaatschap.