HISWA-RECRON medewerkers

Directie

Directie

Geert Dijks

Directeur HISWA-RECRON
g.dijks@hiswarecron.nl
033 - 303 97 14

"Ik ben eigenlijk opgegroeid in de watersport- en recreatiesector. Ma... Lees meer

Nationale belange...

Nationale belangenbehartiging

Jeroen van den Heuvel

Hoofd Afdeling Jachtbouw en Watersport
j.vandenheuvel@hiswarecron.nl
033 - 303 97 20

"Als ik aan anderen een typische karaktertrek vraag van mijzelf, noem... Lees meer

Jeffrey Belt

Hoofd Afdeling Leisure & Recreatie
j.belt@hiswarecron.nl
033 - 303 97 25

"We recreëren allemaal. Maar dit is lang niet altijd vanzelfspre... Lees meer

Michaël Steenhoff

Manager Jachtbouw en Jachtservice
m.steenhoff@hiswarecron.nl
033 - 303 97 21

"Alleseter en maritieme veelvraat. Zo zou je me kunnen omschrijven. L... Lees meer

Paul de Groot

Manager Waterrecreatie
p.degroot@hiswarecron.nl
033 - 303 97 32

"Watersport en recreatie is mij met de paplepel ingegoten. In het fam... Lees meer

Charlotte de Baat

Manager Leisure & Recreatie
c.debaat@hiswarecron.nl
033 - 303 97 19

"Of het nu in een tent, een (design) tiny house of mijn eigen caravan... Lees meer

Regionale belange...

Regionale belangenbehartiging

Gerdina Krijger - Van Dijk

Regiomanager Flevoland en Noord-Holland
g.krijger@hiswarecron.nl
033 - 303 97 28

"Het behartigen van belangen van ondernemers voelt voor mij als een t... Lees meer

Petra Ellens

Regiomanager Overijssel en Drenthe
p.ellens@hiswarecron.nl
033 - 303 97 27

"Afwisselend en geen dag hetzelfde dat kenmerkt het werk bij HISWA-RE... Lees meer

Arthur van Disseldorp

Regiomanager Noord-Brabant en Limburg
a.vandisseldorp@hiswarecron.nl
033 - 303 97 30

"Als regiomanager ben ik vaak de ‘trait d’union&rsqu... Lees meer

Jan Ybema

Regiomanager Friesland en Groningen / Projectleider Online Marketing
j.ybema@hiswarecron.nl
06 - 538 364 55

Stijn Boode

Regiomanager Gelderland en Utrecht
s.boode@hiswarecron.nl
033 - 303 97 23

"Energie krijg ik van de combinatie inhoud én het proces om da... Lees meer

Björn Schutz

Regiomanager Zeeland en Zuid-Holland
b.schutz@hiswarecron.nl
033 30 39 731

"Ik hou ervan om in (grote) multilaterale gebiedsprocessen – bi... Lees meer

Ledenservice en b...

Ledenservice en beleid

Marcel Tap

Hoofd Afdeling Ledenservice en Beleid
m.tap@hiswarecron.nl
033 - 303 97 36

"Ik heb enorm veel plezier in het adviseren van en sparren met l... Lees meer

Herbert van Oord

Manager Arbeidsmarkt, Training & Opleiding
h.vanoord@hiswarecron.nl
033 - 303 97 34

“Ik heb dit nog nooit eerder gedaan, dus ik denk wel dat ik dit kan.... Lees meer

Martin Merks

Manager Sociaal Beleid
m.merks@hiswarecron.nl
033 - 303 97 33

"Vanaf 2009 zet ik mijn kennis en ervaring graag in voor onze leden, ... Lees meer

Dorien Eilering

Beleidsadviseur Public Affairs
d.eilering@hiswarecron.nl
033 303 97 24

Ik ben Dorien Eilering en ik ben 25 jaar oud. Ik woon nu sinds anderhalf j... Lees meer

Communicatie & Ma...

Communicatie & Marketing

Marike Rosier

Waarnemend Hoofd Communicatie | Hoofdredacteur Recreactie
m.rosier@hiswarecron.nl
033 - 303 97 38

"Een van mijn passies is reizen. Ik heb geisers bewonderd in IJsland,... Lees meer

Liane Jansen

Manager Communicatie / Hoofdredacteur HISWA Magazine
l.jansen@hiswarecron.nl
033 - 303 97 41

"Al op de middelbare school ontstond mijn allergie voor ‘hun he... Lees meer

Rianne Hartog

Marketing- en Communicatiespecialist
r.hartog@hiswarecron.nl
033 - 303 97 42

"'Jij kunt vast goed praten?' krijg ik standaard te horen als... Lees meer

Wanda van Eck

Marketing- en Communicatiespecialist
w.vaneck@hiswarecron.nl
033 - 303 97 40

"Wie ik ben? Een creatieve doener en denker die breed georiëntee... Lees meer

Rosemarijn de Jong

Projectmanager Arbeidsmarktbranding- en communicatie
r.dejong@hiswarecron.nl
033 - 303 97 35

Justin de Groot

Online Marketeer
j.degroot@hiswarecron.nl
033 - 303 97 22

“Je gaat het pas zien als je het doorhebt.” Een uitspraak van ... Lees meer

Financiële zaken

Financiële zaken

Marian Post

Medewerker Ledenadministratie
ledenadministratie@hiswarecron.nl
033 - 303 97 18

"Ik vind het fijn om ervoor te zorgen dat alle nodige informatie van ... Lees meer

Jannetta van de Krol

Assistent Controller
j.vandekrol@hiswarecron.nl
033 - 303 97 16

"Ik hou mij bezig met de financiële administratie van HISWA... Lees meer

Liane Busschers

Medewerker Ledenadministratie
l.busschers@hiswarecron.nl
033 - 303 97 29

"Ik werk op de ledenadministratie. Zorgen dat alles klopt en ondertus... Lees meer

Herbert Luiten

Financieel Manager a.i.
h.luiten@hiswarecron.nl
033-3039745

Sacha de Haan

Medewerker Financiële Administratie / Debiteurenbeheer
s.dehaan@hiswarecron.nl
033 30 39 717
Facilitaire zaken...

Facilitaire zaken en secretariaat

Anneloes Bos - Van den Brink

Directie assistente / Office manager
a.bos@hiswarecron.nl
033 - 303 97 13

"Ik ben al sinds mei 2003 in dienst en nog altijd met veel plezier. A... Lees meer

Suzanne van Tielraden

Secretaresse
s.vantielraden@hiswarecron.nl
033 - 303 97 10

"Hoi, ik ben Suzanne – ook wel Suus. Ik zou mijzelf beschrijven... Lees meer

Marietha Colijn

Facility manager
m.colijn@hiswarecron.nl
033 - 303 97 12

"Ik ben verantwoordelijk voor het reilen en zeilen op, in en rondom o... Lees meer

Lid worden?

Aanmelden als HISWA-RECRON lid

HISWA-RECRON ondersteunt, verbindt en promoot haar leden. Als ondernemersorganisatie behartigen we de (collectieve) belangen van de aangesloten bedrijven in de watersport en recreatie. Op regionaal, landelijk en internationaal niveau.

Als lid van HISWA-RECRON heb je een streepje voor op andere ondernemers. Je onderscheidt je door middel van kwaliteit, betrouwbaarheid en goede voorwaarden. Kortingen, onbeperkt gebruik van onze kennisbank, een ondernemershelpdesk en toegang tot veel bijeenkomsten en evenementen: dat zijn in het kort de voordelen van het lidmaatschap.