Directie

Directie

Geert Dijks

Directeur HISWA-RECRON
g.dijks@hiswarecron.nl
033 - 303 97 14

Martin Maassen

Plaatsvervangend directeur HISWA-RECRON
m.maassen@hiswarecron.nl
033 - 303 97 22
Nationale belange...

Nationale belangenbehartigers / Afdelingsmanagers

Jeroen van den Heuvel

Hoofd Afdeling Jachtbouw en Watersport
j.vandenheuvel@hiswarecron.nl
033 - 303 97 20

Michaël Steenhoff

Manager Jachtbouw en Jachtservice
m.steenhoff@hiswarecron.nl
033 - 303 97 21

Stijn Boode

Manager Waterrecreatie
s.boode@hiswarecron.nl
033 - 303 97 23

Jeffrey Belt

Manager Recreatie en VeBON, Projectleider HISWA-RECRON Business Club
j.belt@hiswarecron.nl
033 - 303 97 25

Jarin van der Zande

Manager Public Affairs en Beleid
j.vanderzande@hiswarecron.nl
033 - 303 97 24

Martin Maassen

Hoofd Afdeling Leisure en Recreatie
m.maassen@hiswarecron.nl
033 - 303 97 22
Regionale belange...

Regionale belangenbehartigers

Petra Ellens

Regiomanager Overijssel en Drenthe
p.ellens@hiswarecron.nl
033 - 303 97 27

Ivo Gelsing

Regiomanager Gelderland en Utrecht
i.gelsing@hiswarecron.nl
033 - 303 97 29

Arthur van Disseldorp

Regiomanager Brabant en Limburg
a.vandisseldorp@hiswarecron.nl
033 - 303 97 30

Monica de Vast

Regiomanager Zeeland en Zuid-Holland
m.devast@hiswarecron.nl
033 - 303 97 31

Gerdina Krijger - Van Dijk

Regiomanager Flevoland en Noord-Holland
g.krijger@hiswarecron.nl
033 - 303 97 28

Jan Ybema

Regiomanager Friesland en Groningen / Projectleider Online Marketing
j.ybema@hiswarecron.nl
06 - 538 364 55
Specialisten

Specialisten

Herbert van Oord

Manager Arbeidsmarkt, Training & Opleiding
h.vanoord@hiswarecron.nl
033 - 303 97 34

Martin Merks

Manager Sociaal Beleid
m.merks@hiswarecron.nl
033 - 303 97 33

Arbeidsmarkt/-voorwaarden en Cao

Marcel Tap

Hoofd Afdeling Ledenservice en Beleid
m.tap@hiswarecron.nl
033 - 303 97 36

Bestuurlijk en juridisch advies

Communicatie & Ma...

Communicatie & Marketing

Liane Jansen

Manager Communicatie / Hoofdredacteur HISWA Magazine
l.jansen@hiswarecron.nl
033 - 303 97 41

Marike Rosier

Manager communicatie | Hoofdredacteur Recreactie
m.rosier@hiswarecron.nl
033 - 303 97 38

Rianne Hartog

Marketing- en Communicatiespecialist
r.hartog@hiswarecron.nl
033 - 303 97 42

Wanda van Eck

Marketing- en Communicatiespecialist
w.vaneck@hiswarecron.nl
033 - 303 97 40
Financiële zaken

Financiële zaken

Marian Post

Medewerker Ledenadministratie
m.post@hiswarecron.nl
033 - 303 97 18

Jannetta van de Krol

Assistent Controller
j.vandekrol@hiswarecron.nl
033 - 303 97 16

Marcel Klomp

Financiële administratie
m.klomp@hiswarecron.nl
033 - 303 97 17
Facilitaire zaken

Facilitaire zaken

Anneloes Bos - Van den Brink

Directie assistente / Office manager
a.bos@hiswarecron.nl
033 - 303 97 13

Milou Witteveen

Ledenadministratie/secretarieel medewerker
m.witteveen@hiswarecron.nl
033 - 303 97 11
Lid worden?

Aanmelden als HISWA-RECRON lid

HISWA-RECRON ondersteunt, verbindt en promoot haar leden. Als ondernemersorganisatie behartigen we de (collectieve) belangen van de aangesloten bedrijven in de watersport en recreatie. Op regionaal, landelijk en internationaal niveau.

Als lid van HISWA-RECRON heb je een streepje voor op andere ondernemers. Je onderscheidt je door middel van kwaliteit, betrouwbaarheid en goede voorwaarden. Kortingen, onbeperkt gebruik van onze kennisbank, een ondernemershelpdesk en toegang tot veel bijeenkomsten en evenementen: dat zijn in het kort de voordelen van het lidmaatschap.