HISWA medewerkers

Directie

Directie

Geert Dijks

Directeur HISWA Vereniging
g.dijks@hiswa.nl
033 - 303 97 14
Nationale belange...

Nationale belangenbehartigers / Afdelingsmanagers

Jeroen van den Heuvel

Hoofd Ledenservice / Manager Afdeling Handel
j .van.den.heuvel@hiswa.nl
033 - 303 97 20

Michaël Steenhoff

Manager Afdeling Jachtbouw
m.steenhoff@hiswa.nl
033 - 303 97 21

Stijn Boode

Manager Afdeling Recreatie
s.boode@hiswa.nl
033 - 303 97 23
Regionale belange...

Regionale belangenbehartigers

Gerdina Krijger - Van Dijk

Regiomanager Hollandse Plassen, Delta en Rivierengebied
g.krijger@hiswa.nl
033 - 303 97 28

Jan Ybema

Regiomanager Noord en IJsselmeer / Programmamanager online marketing
j.ybema@hiswa.nl
06 - 538 364 55
Specialisten

Specialisten

Herbert van Oord

Manager Arbeidsmarkt, Training & Opleiding
h.van.oord@hiswa.nl
033 - 303 97 34
Communicatie & Ma...

Communicatie & Marketing

Liane Jansen

Manager Communicatie / Hoofdredacteur HISWA Magazine
l.jansen@hiswa.nl
033 - 303 97 41

Rianne Hartog

Marketing- en Communicatiespecialist
r.hartog@hiswa.nl
033 - 303 97 42
Financiële zaken

Financiële zaken

Jan Huydink

Financieel Manager
j.huydink@hiswa.nl
033 - 303 97 15

Marian Post

Medewerker Ledenadministratie
m.post@hiswa.nl
033 - 303 97 18

Jannetta van de Krol

Assistent Controller
j.krol@hiswa.nl
033 - 303 97 16
Facilitaire zaken

Facilitaire zaken

Anneloes Bos - Van den Brink

Directie assistente / Office manager
a.bos@hiswa.nl
033 - 303 97 13

Carlijn de Koning

Managementassistente
c.de.koning@hiswa.nl
033 - 303 97 10
Lid worden?

Aanmelden als HISWA-RECRON lid

HISWA-RECRON ondersteunt, verbindt en promoot haar leden. Als ondernemersorganisatie behartigen we de (collectieve) belangen van de aangesloten bedrijven in de watersport en recreatie. Op regionaal, landelijk en internationaal niveau.

Als lid van HISWA-RECRON heb je een streepje voor op andere ondernemers. Je onderscheidt je door middel van kwaliteit, betrouwbaarheid en goede voorwaarden. Kortingen, onbeperkt gebruik van onze kennisbank, een ondernemershelpdesk en toegang tot veel bijeenkomsten en evenementen: dat zijn in het kort de voordelen van het lidmaatschap.