HISWA medewerkers

Directie

Directie

Geert Dijks

Directeur HISWA Vereniging
g.dijks@hiswa.nl
020 - 705 14 17
Nationale belange...

Nationale belangenbehartigers / Afdelingsmanagers

Jeroen van den Heuvel

Hoofd Ledenservice / Manager Afdeling Handel
j .van.den.heuvel@hiswa.nl
020 - 705 14 18

Michaël Steenhoff

Manager Afdeling Jachtbouw
m.steenhoff@hiswa.nl
020 - 705 14 19

Stijn Boode

Manager Afdeling Recreatie
s.boode@hiswa.nl
020 - 705 14 15
Regionale belange...

Regionale belangenbehartigers

Gerdina Krijger - Van Dijk

Regiomanager Hollandse Plassen, Delta en Rivierengebied
g.krijger@hiswa.nl
020 - 705 14 22

Jan Ybema

Regiomanager Noord en IJsselmeer / Programmamanager online marketing
j.ybema@hiswa.nl
06 - 538 364 55
Specialisten

Specialisten

Herbert van Oord

Manager Arbeidsmarkt, Training & Opleiding
h.van.oord@hiswa.nl
020 - 705 14 28
Communicatie & Ma...

Communicatie & Marketing

Liane Jansen

Manager Communicatie / Hoofdredacteur HISWA Magazine
l.jansen@hiswa.nl
020 - 705 14 29

Rianne Hartog

Marketing- en Communicatiespecialist
r.hartog@hiswa.nl
020 - 705 14 05
HISWA Holland Yac...

HISWA Holland Yachting Group

Stephanie Emmelkamp

Event- en Marketingmanager
s.emmelkamp@hiswa.nl
020 - 705 14 26

Daniëlle Hoogland

Event- en Communicatiespecialist
d.hoogland@hiswa.nl
020 - 705 14 04
Financiële zaken

Financiële zaken

Jan Huydink

Financieel Manager
j.huydink@hiswa.nl
020 - 705 14 03

Marian Post

Medewerker Ledenadministratie
m.post@hiswa.nl
020 - 705 14 11

Jannetta van de Krol

Assistent Controller
j.krol@hiswa.nl
020 - 705 14 03
Facilitaire zaken

Facilitaire zaken

Anneloes Bos - Van den Brink

Directie assistente / Office manager
a.bos@hiswa.nl
020 - 705 14 14

Carlijn de Koning

Managementassistente
c.de.koning@hiswa.nl
020 - 705 14 06
Lid worden?

Aanmelden als HISWA-RECRON lid

HISWA-RECRON ondersteunt, verbindt en promoot haar leden en behartigt als ondernemersorganisatie de (collectieve) belangen van de aangesloten watersport- en recreatiebedrijven op regionaal en (inter-)nationaal niveau.