RECRON medewerkers

RECRON medewerker...

RECRON medewerkers - regiomanagers

Petra Ellens

Regiomanager Groningen, Friesland en Drenthe
ellens@recron.nl
06 53 32 85 01

Martin Maassen

Regiomanager Overijssel
maassen@recron.nl
06 53 34 84 89

Ivo Gelsing

Regiomanager Gelderland en Utrecht
gelsing@recron.nl
06 53 72 01 12

Arthur van Disseldorp

Regiomanager Noord-Brabant en Limburg
vandisseldorp@recron.nl
06 53 75 84 71

Monica de Vast

Regiomanager Zeeland en Zuid-Hollandse eilanden
devast@recron.nl
06 51 01 09 01

Vacature

Regiomanager Noord-Holland, Zuid-Holland, Flevoland
RECRON medewerker...

RECRON medewerkers - kantoor

Martin Maassen

Waarnemend directeur RECRON
maassen@recron.nl
06 53 34 84 89

Marcel Tap

Secretaris Verenigingszaken
Tap@recron.nl
06 53 15 15 74

Bestuurlijk en juridisch advies

Martin Merks

Manager Sociaal Beleid
merks@recron.nl
06 22 41 51 20

Arbeidsmarkt/-voorwaarden en Cao

Jeffrey Belt

Manager bedrijfsgroepen, Kennispartners, TOP- Leveranciers en -Adviseurs
belt@recron.nl
06 33 13 62 25

Jarin van der Zande

Manager Public Affairs en beleidszaken
vanderzande@recron.nl
06 18 73 34 39

Marike Rosier

Manager communicatie | Hoofdredacteur Recreatie
rosier@recron.nl
06 55 73 45 93

Wanda van Eck

Marketing- en Communicatiespecialist
wvaneck@recron.nl
06 53 88 80 56

Marcel Klomp

Financiële administratie
klomp@recron.nl
033 - 303 97 17

Marietha Colijn

Officemanager
colijn@recron.nl
033 - 303 97 12

Milou Witteveen

Ledenadministratie/secretarieel medewerker
witteveen@recron.nl
033 - 303 97 11
Lid worden?

Aanmelden als HISWA-RECRON lid

HISWA-RECRON ondersteunt, verbindt en promoot haar leden. Als ondernemersorganisatie behartigen we de (collectieve) belangen van de aangesloten bedrijven in de watersport en recreatie. Op regionaal, landelijk en internationaal niveau.

Als lid van HISWA-RECRON heb je een streepje voor op andere ondernemers. Je onderscheidt je door middel van kwaliteit, betrouwbaarheid en goede voorwaarden. Kortingen, onbeperkt gebruik van onze kennisbank, een ondernemershelpdesk en toegang tot veel bijeenkomsten en evenementen: dat zijn in het kort de voordelen van het lidmaatschap.