RECRON medewerkers

RECRON medewerker...

RECRON medewerkers - regiomanagers

Petra Ellens

Regiomanager Groningen, Friesland en Drenthe
ellens@recron.nl
06 53 32 85 01

Martin Maassen

Regiomanager Overijssel
maassen@recron.nl
06 53 34 84 89

Ivo Gelsing

Regiomanager Gelderland en Utrecht
gelsing@recron.nl
06 53 72 01 12

Arthur van Disseldorp

Regiomanager Noord-Brabant en Limburg
vandisseldorp@recron.nl
06 53 75 84 71

Monica Vast

Regiomanager Zeeland en Zuid-Hollandse eilanden
vast@recron.nl

Arthur Helling

Regiomanager Noord-Holland, Zuid-Holland, Flevoland
helling@recron.nl
06 53 77 89 77
RECRON medewerker...

RECRON medewerkers - kantoor

Marike Rosier

Manager communicatie
rosier@recron.nl
06 55 73 45 93

Persvoorlichter

Jarin van der Zande

Manager Public Affairs en beleidszaken
vanderzande@recron.nl
06 18 73 34 39

Marcel Tap

Secretaris Verenigingszaken
Tap@recron.nl
06 53 15 15 74

Bestuurlijk en juridisch advies

Martin Merks

Manager Sociaal Beleid
merks@recron.nl
06 22 41 51 20

Arbeidsmarkt/-voorwaarden en Cao

Marietha Colijn

Officemanager
colijn@recron.nl
0343 - 52 47 04

Milou Witteveen

Ledenadministratie/secretarieel medewerker
witteveen@recron.nl
0343 - 52 47 11

Marcel Klomp

Financiële administratie
klomp@recron.nl
0343 - 52 47 44

Jeffrey Belt

Accountmanager
belt@recron.nl
06 33 13 62 25

(per 1 augustus 2019)

Wanda van Eck

Communicatiespecialist
wvaneck@recron.nl
06 53 88 80 56
Lid worden?

Aanmelden als HISWA-RECRON lid

HISWA-RECRON ondersteunt, verbindt en promoot haar leden en behartigt als ondernemersorganisatie de (collectieve) belangen van de aangesloten watersport- en recreatiebedrijven op regionaal en (inter-)nationaal niveau.